ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати є однією з найрозвиненіших країн Персидської затоки з постійним і стабільним розвитком економіки. Потенціал та темпи розвитку еміратського ринку сприяють вкладенню іноземного капіталу, що разом з відсутністю податків на заробітну плату заохочує міграцію кваліфікованого та некваліфікованого персоналу зі всього світу.

На даний момент в країні проживає більш ніж 100 національностей, і це дійсно вражає.

Почавши свою кар’єру в ОАЕ, ти маєш дійсно величезну кількість можливостей для її продовження. Великим плюсом роботи в ОАЕ є також і той факт, що як правило, роботодавці готові надати або частично компенсувати вартість житла, транспорту та оформлення віз для своїх співробітників.

ОАЕ відомі своїми найчистішими пляжами, практично цілий рік гарною погодою та активним нічним життям. Варто, також, відмітити унікальні пам’ятки, які відомі усьому світові: Мечеть Шейху Заєду, Бурдж Халіфа, Феррарі Ворлд, Лувр, Емірейтс-Палас, Острови Пальм, тощо. І звичайно такі розваги як джип сафарі, дайвінг, віндсерфінг та гонки на яхтах не можуть залишити байдужим. Тому можна стверджувати, що у вільний від роботи час нудьгувати тобі не доведеться.